Kolejka nr 9 - zapowiedź

• autor: gminnaliga, 2011-04-08 15:27

10 kwietnia, a więc w pierwszą rocznicę katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, rozegrana zostanie 9 kolejka Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Wszystkie mecze  zostaną poprzedzone minutą ciszy.

Najciekawiej zapowiada się starcie wciąż jak dotąd niepokonanej Sparty Grąbków z Oldboy Malanów. W przypadku ewentualnego zwycięstwa drużyna z Grąbkowa będzie już o krok od pierwszego w swojej historii mistrzostwa ligi. Zwycięstwo Oldboy-ów sprawi, że także oni będą mogli już realnie myśleć nawet o pierwszym miejscu na zakończenie sezonu. Tak więc emocje gwarantowane!

Kolejną szansę potwierdzenia wysokich aspiracji będzie miała drużyna Retro Bibianna, który podejmować będzie Sołectwo Czachulec. Zwycięstwo zespołu z Bibianny otworzy jej drogę do wywalczenia miejsca na podium.

W ostatnim zaplanowanym na tą serię spotkań meczu zmierzą się drużyny z najmniejszą średnią wieku zawodników, a więc KS Malanów i Zryw Kotwasice.

Plan 9 kolejki:

12:00 Sparta Grąbków - Oldboy Malanów - boisko w Dziadowicach
14:00 Sołectwo Czachulec - Retro Bibianna - boisko w Dziadowicach
16:00 KS Malanów - Zryw Kotwasice - boisko w Dziadowicach

autor: ~anonim 2011-04-10 00:29:43

avatar ni co cwaniaki z ks-u? tak mowiliscie ze wasza wilka gwiazda z okregówki z wami zagra w pierwszys meczu a tu lipa:) nie pogra sobie i to jeszcze długo:) zreszta i tak jest słaby wiec by wam nie pomógł:)

autor: ~oldboy 2011-04-10 18:30:31

avatar nirozumiem co masz do Ogra? czyżby zajmował twoje miejsce w skladzie?całkiem nieźle sobie radził w rundzie jesiennej, także daruj sobie te wypociny

autor: ~anonim 2011-04-10 22:26:43

avatar jezeli jestes taki dobry i myslisz zeTy powinenes grac to przyjdz na bosiko i pokaz co potrafisz a nie piszesz tylko na forum i do tego jezdzisz po Ogrze ktory ma kontuzje bo normalnie by Cie pojechał :)

autor: ~anonim 2011-04-12 21:29:44

avatar ogier gotowy do gry wiec lepiej uwazaj na swoje drewniane nóżki:)