Mistrz Gminnej Ligi Piłki Nożnej przegrał w Pucharze Polski

• autor: gminnaliga, 2016-08-22 13:37

PKS Orzeł Dziadowice Fol. zdobywając mistrzostwo Gminnej Ligi Piłki Nożnej 2015/2016 zapewnił sobie udział w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu OZPN Konin. W wyniku losowania rywalem drużyny PKS-u w tych rozgrywkach był zespół MGKS Tulisia Tuliszków występujący w rozgrywkach A-klasy OZPN Konin. Historyczny mecz odbył się w niedzielę 21.08.2016 r. o godz. 17:00 na boisku piłkarskim w Malanowie. Niestety drużyna PKS Orzeł Dziadowice Fol. przegrała z Tulisią Tuliszków 0:7 i odpadła z dalszej rywalizacji. Tym samym drużynie z Dziadowic pozostała walka o obronę tytułu mistrza Gminnej Ligi Piłki Nożnej.

PKS Orzeł Dziadowice Fol. - MGKS Tulisia Tuliszków 0:7

Skład: Piotr Bukowiecki, Filip Kościankowski, Piotr Michałowski, Cezary Nizołęcki, Michał Kubka, Mateusz Pęchorzewski, Sebastian Janiszewski, Dariusz Pawłowicz, Krzysztof Młynarczyk, Patryk Jabłoński, Cezary Wągiel, Patryk Biniek, Bartosz Kubiak, Michał Jędraszczyk, Adrian Wojtkowiak, Damian Langa, Tomasz Jackowiak, Eryk Bożemski