5. Korona Dziadowice 0 bz

Aktualności

IX kolejka: Wysokie wygrane KS-u i Sparty, PKS nadal liderem

• autor: gminnaliga, 2016-04-19 14:15

W niedziele 17.04.2016 r, rozegrana została IX kolejka GLPN. KS Malanów pewnie pokonał Tornado Targówkę 8:1, pokazując, że do samego końca będzie walczył o tytuł mistrzowski. W drugim meczu, jaki odbył się tego dnia Sparta Grąbków pokonała Koronę Dziadowice 6:0. mecz ten został zakończony przez sędziego w 70 minucie z powodu zdekompletowania drużyny Korony. Dwa pozostałe mecze tej kolejki zakończyły się walkowerem na korzyść PKS Orzeł Dziadowice Fol. oraz Retro Bibianna, ponieważ ich rywale (Oldboy Malanów oraz Olimpik Czachulec) nie stawili się w wyznaczonym terminie na mecz.

Olimpik Czachulec - Retro Bibianna 0:3 (wo. - Drużyna Olimpik Czachulec nie stawiła się na mecz w wyznaczonym terminie)

Sparta Grąbków - Korona Dziadowice 6:0 (z powodu zdekompletowania drużyny Korona Dziadowice mecz został zakończony w 70 minucie meczu)
Sparta: Markiewicz M. - 2, Przybylak K. - 2, Marzuchowski M., Musiałowski K.
Żółta kartka: Strupczewski M. (Sparta)
Czerwona kartka: Matyniak M. (Korona)

Tornado Targówka - KS Malanów 1:8
Tornado: Potasiński A.
KS: Tygielski P. - 4, Kurzaj Dawid - 2, Kurzaj Dariusz - 1, Słowiński H. - 1

PKS Orzeł Dziadowice Fol. - Oldboy Malanów 3:0 (wo. - drużyna Oldboy Malanów nie stawiła się na mecz w wyznaczonym terminie)