3. Oldboy Malanów 6 bz
4. Zryw Kotwasice 3 bz
5. Korona Dziadowice 0 bz

Aktualności

13' najbardziej pechowy dla bramkarza PKSu

• autor: gminnaliga, 2013-10-14 09:34

Kolejne zwycięstwa Retro Bibianna i Oldboy Malanów, Zacięty bój KS-u z Tornado i niespodzianka w Grąbkowie, gdzie Sparta uległa Olimpikowi. Tak w największym skrócie można podsumować kolejną kolejkę GLPN.

Rozgrywana 13 października szósta seria spotkań najbardziej pechowa okazała się dla bramkarza PKS Orzeł Dziadowice Folwark (popularnego Bogdana), który tego dnia był wyjątkowo słabo dysponowany, a dodatkowo w końcówce spotkania, po jednej z nieudanych interwencji nabawił się nieprzyjemnej kontuzji, po której musiał opuścić boisko. W tym momencie wynik spotkania był już jednak rozstrzygnięty. Kolejne wysokie derbowe zwycięstwo odniosła drużyna z Bibianny, choć pierwsze minuty tego elektryzującego pojedynku nie zapowiadały aż tak przekonującego zwycięstwa Retro.
Ciągle bez punkt pozostaje tegoroczny beniaminek  - Tornado. Tym razem zawodnikom z Targówki punkty wydarli piłkarze KS-u Malanów.
Blisko dużej niespodzianki było w Grąbkowie, gdzie lider tabeli - Oldboy Malanów podejmował Koronę Dziadowice. Po pierwszej połowie sensacyjnie 1:0 prowadziła Korona. Po przerwie sprawy w swoje ręce wziął niezawodny snajper Oldboyów - Robert Wawrzyniak, który strzelając dwie bramki dał swojemu zespołowi kolejne jakże cenne 3 punkty. Patrząc na ostatnie mecze Oldboyów można tylko zastanawiać się jakby wyglądała ich gra i wyniki bez Roberta.
Pierwszej porażki na własnym boisku doznała Sparta Grąbków, która uległa Olimpikowi Czachulec 2:4.

PS. Niektórzy być może zauważyli na wczorajszych meczach dużego Pana z małą kamerą... Był to Radosław Rzeźnikiewicz z portalu kartofliska.pl, który na swoim portalu publikuje zdjęcia oraz filmy z wielu rozgrywek piłkarskich na których był osobiście W ciągu roku jest na ok. 150 meczach piłkarskich w kilkunastu krajach. Dzięki niemu możemy już dzisiaj obejrzeć bramki z wczorajszego pojedynku Oldboyów z Koroną Dziadowice.